Koňožrout

čtvrtek 29. září 2016 18:51

Žokej Josef Váňa má rád koně.  Žokej Josef Váňa rád závodí na koních. Osmkrát na nich vyhrál Velkou pardubickou. Žokej Josef Váňa má rád koně i jinak.  Jak přiznal v rozhovoru pro časopis TÝDEN, má rád koňský salám a koňské bifteky. Řekl o nich: „Konina je úžasné maso, to nejlepší.“

Zaujala mě Váňova kombinace lásky ke koni  jako sportovnímu tvoru a láska ke koni  jako k jídelníčku.

Co to asi vypovídá o politikovi, který jednou kandiduje za nezávislé, podruhé za TOP 09 a potřetí za hnutí ANO?

Obávám se, že  z celostního pohledu takový člověk je schopen použít jakéhokoliv prostředku k dosažení cíle, který je mu příjemný.

Chci se projet na koni? Zazávodím si na něm.  Chci se najíst ? Pochutnám si na něm.

Jak se asi bude takový politik chovat ke svým voličům? 

Chci být zvolen? Nechám se od voličů  vynést do senátu.  Až budu zvolen, na těch samých voličích si „pochutnám“ tím, že si budu dělat,  co chci já a můj politický guru.

Koňožrouti nejsou nebezpeční, pokud si lámou kosti na Velké pardubické. Pokud se však dostanou do senátu, lze od nich čekat že budou  žrát  nás všechny, tentokrát ovšem zaslouženě.

Vít Šlechta

Vít Šlechta

Vít Šlechta

Komentáře k současnému politickému a společenskému dění v ČR.

MUDr. Vít Šlechta, nar. V r. 1963 v Pardubicích. Praktický a protialkoholní lékař, promoval v r. 1988 na LF UP v Olomouci. Dlouholetý komunální politik a aktivista v občanských sdruženích, člen ODS. Usiluje o rehabilitaci politické angažovanosti jako občanské ctnosti. V podzimních volbách 2012 kandidoval do krajského zastupitelstva Libereckého kraje a v podzimních volbách 2013 kandidoval za ODS do parlamentu ČR

REPUTACE AUTORA:
10,52

Seznam rubrik

Tipy autora