Es lebe hoch unser Präsident Seemann

pondělí 28. leden 2013 09:36

Ivo Tichý

Se šokujícím zjištěním přišel mluvčí suedotoněmeckého Landsmanšattu Bernd Posselt. Nový český prezident je ve skutečnosti Sudetský Němec! Tuto informaci již znají v Süddeutsche Zeitung i v Britských listech.

    Bernd Posselt se nechal slyšet že rodina Seemannů a Schlaufů  se nikdy nesmířila se svým odsunem ze Sudet do Německa a dlouho se připravovala na triumfální návrat. Za tím účelem prodělali oba synkové z těchto sudetoněmeckých rodin náročný výcvik v táborech KGB a následně byli ještě v době hlubokého komunismu vpuštěni do českého prostoru, aby jej  infiltrovali. SEEMANN  ( v českém překladu „Námořník“)  přijal české jméno ZEMAN a SCHLAUF(v českém překladu „Smyčka“) si nechal přjmení počeštit na ŠLOUF.

 

    Oba teď svoji vítěznou misi dokončili a již nemají co skrývat. A jaký užitek z toho poplyne  těm, kteří je jako dvojité agenty podporovali? Rusko nám konečně bude moci prodávat za těžké peníze uran, který u nás zadarmo v 50. letech vytěžilo, neboť díky Zemanovi   vyhraje tendr na výstavbu jaderné elektrárny. Do Německa za to na druhou stranu budeme dodávat levnou energii poté, co si Němci vlastní jaderné elektrárny zakázali. A to je pouze začátek, mne si ruce Posselt. Korunu svému snažení nasadil Zeman jedním ze svých bonmotů, když na otázku po svém sudetoněmeckém původu odpověděl: : „Wir müssen zusamenhalten“ („Musíme si pomáhat“).Jedno je jisté, pokud se nejednalo o reklamu na známý český film, tak v příštích pěti letech  u nás Sudetskými Němci nikdo strašit nebude.

(Článek z cyklu Šplechty doktora Šlechty.)

Vít Šlechta

Vít Šlechta

Vít Šlechta

Komentáře k současnému politickému a společenskému dění v ČR.

MUDr. Vít Šlechta, nar. V r. 1963 v Pardubicích. Praktický a protialkoholní lékař, promoval v r. 1988 na LF UP v Olomouci. Dlouholetý komunální politik a aktivista v občanských sdruženích, člen ODS. Usiluje o rehabilitaci politické angažovanosti jako občanské ctnosti. V podzimních volbách 2012 kandidoval do krajského zastupitelstva Libereckého kraje a v podzimních volbách 2013 kandidoval za ODS do parlamentu ČR

REPUTACE AUTORA:
10,52

Seznam rubrik

Tipy autora